Doświadczenia Metaverse z głównymi markami, artystami i DJ-ami napędzają odrodzenie The Sandbox

The Sandbox, popularna platforma metaverse, przeżywa odrodzenie dzięki partnerstwom z głównymi markami, artystami i DJ-ami. Dzięki współpracy z firmami takimi jak Gucci, Adidas i Lacoste.

Wszyscy bawią się w „piaskownicy”

The Sandbox nadal eksploruje i tworzy wirtualne doświadczenia na rynku metaverse. Ostatnie partnerstwa pomogły The Sandbox przetrwać trudny czas na rynku kryptowalut, a kapitalizacja rynkowa natywnego tokena platformy (SAND) wzrosła o 89% w czwartym kwartale 2023 roku, osiągając 1,2 miliarda dolarów. 

Przeczytaj także: Możliwości biznesowe Web 3.0.

Rozwój doświadczeń użytkowników The Sandbox

Firma skoncentrowała się również na rozwoju doświadczeń Metaverse, kontynuując tworzenie nowych kolekcji awatarów i partnerując z renomowanymi artystami i muzykami, takimi jak Snoop Dogg, Steve Aoki i Deadmau5. Długoterminowe plany firmy obejmują utrzymanie pozycji lidera w branży oraz rozwijanie solidnego ekosystemu opartego na cyfrowej własności. 

The Sandbox jest pewnym graczem na rynku metaverse, który kontynuuje ekspansję, współpracując z markami i artystami, aby dostarczyć użytkownikom niezapomniane wirtualne doświadczenia.

Źródło: Cointelegraph