Metahero zapowiada swoją apkę!

1 marca na profilu Metahero.io na Facebooku pojawił się post z zapowiedzią aplikację na urządzenia mobilne. Zobaczcie sami. 

Metahero – co to za firma?

Metahero to platforma oparta na technologii blockchain, której celem jest wprowadzenie zaawansowanej technologii skanowania i modelowania 3D na światową arenę. 

Firma planuje rozwój globalnej sieci urządzeń do skanowania i modelowania 3D, umożliwiających tworzenie hiperrealistycznych cyfrowych awatarów z precyzyjnymi pomiarami biometrycznymi. 

Metahero kiedyś i dziś

Metahero.io powstało w 2018 roku z inicjatywy założycieli znanego przedsiębiorstwa WOLF, którzy wcześniej pracowali w branży gier komputerowych i e-commerce. Po sukcesie początkowej oferty monetowej (ICO) w 2021 roku, która przyniosła ponad 8 milionów dolarów, firma kontynuuje ekspansję swojej sieci, planując rozmieszczenie dziesiątek urządzeń na całym świecie w najbliższych latach. 

Od 2022 roku zespół technologiczny przejął pełną kontrolę nad zarządzaniem projektem Metahero, nawiązując partnerstwa z czołowymi firmami technologicznymi i platformami blockchain w celu dalszego rozwoju technologii i ekosystemu.