Upland pozyskała dodatkowe 7 milionów USD na rozwój platformy Web3 Metaverse

Platforma Web3 Metaverse Super App o nazwie Upland ogłosiła znaczący krok w kwestii finansowania serii A, pozyskując dodatkowe 7 milionów dolarów na rozwój. To rozszerzenie serii A, które pozwoliło pozyskać nowego inwestora, EOS Network Ventures, i czerpie korzyści z udziału istniejących inwestorów, takich jak C3 Venture Capital, Animoca Brands i aniołowie biznesu.

Upland jest obecnie jedną z najbardziej używanych aplikacji Web3 na świecie, z ponad 3 milionami zarejestrowanych kont w łańcuchu bloków EOS i prawie 300 000 właścicieli wirtualnych nieruchomości. Ta inwestycja umożliwi firmie przyspieszenie rozwoju największej na świecie cyfrowej otwartej gospodarki, co wzmocni jej pozycję w branży gier blockchain i jako głównej platformy metaświata Web3.

Yves La Rose , dyrektor EOS Network Ventures, powiedział:

Zdolność Upland do oferowania wciągającego doświadczenia Web2, które płynnie ignoruje zawiłości technologii Blockchain, zapewniając jednocześnie korzyści wynikające z prawdziwej własności aktywów, doskonale pokrywa się z naszą wizją przyszłości branży gier”.

W ubiegłym roku Upland uruchomił nowe funkcje. Wśród nich są m.in.:

  • wyścigi samochodowe i funkcje wyścigów w grze;
  • platforma dla zewnętrznych programistów;
  • nowe pakiety NFLPA na trzeci sezon z rzędu;
  • Mistrzostwa Świata FIFA w Katarze 2022;
  • Mistrzostwa Świata FIFA w Australii i Nowej Zelandii 2023;
  • partnerstwa Stock Car Pro Series;
  • otwarcie międzynarodowych miast, w tym Londynu, Tokio i Berlina.

Ta inwestycja pozwoli Upland kontynuować innowacje, w tym wprowadzanie nowych funkcji i korzystanie ze sztucznej inteligencji, aby jeszcze bardziej rozwijać swoją platformę. To kolejny krok ku przyszłości gier i Metaverse.

Źródło: crowdfundinsider.com